Apie mus

Visų tipų kompiuteriai Jums

„PCgames.lt“ – tai stacionarūs, nešiojami bei planšetiniai kompiuteriai. Profesionalūs konsultantai maloniai patars ir padės išsirinkti tinkamiausią variantą renkantis kompiuterį darbui, mokslams ar laisvalaikiui. Patyrusiems vartotojams siūlome galimybę patiems pasirinkti pageidaujamus būsimo kompiuterio komponentus.

Teikiame ir kompiuterių remonto paslaugas: greitai, efektyviai ir svarbiausia, nemokamai, nustatome visų tipų gedimus ir įvertiname darbų kainą, todėl dar prieš gaudami mūsų sąskaitą galite būti tikri, kad nerasite jokių papildomų mokesčių ar priemokų.

Visiems kompiuteriams ir remonto darbams suteikiama ilgalaikė garantija.

Taip pat konsultuojame kompiuterių priežiūros ir kitais susijusiais klausimais. Esame draugiški, paslaugūs ir maloniai bendraujantys.

Legali programinė įranga ir kompiuteriniai žaidimai

„PCgames.lt“ taip pat galite įsigyti ir legalios programinės įrangos bei kompiuterinių žaidimų. Pas mus pirktą programinę įrangą (operacinę sistemą Windows, ofiso programų paketą Microsoft Office ir kitas) įdiegiame kliento kompiuteryje nemokamai.

Visų tipų kompiuterių remontas

Dažniausiai iš klientų girdime šiuos nusiskundimus

  • Kompiuteris veikia lėtai ir/arba yra užkrėstas virusais
  • Neveikia kompiuterio monitorius (šiukšlės ekrane, mirgėjimas arba nerodymas apskritai)
  • Neveikia kompiuterio garsas (trūkčioja arba jo iš viso nėra)
  • Kompiuteris visiškai neįsijungia
  • Kompiuteris aplietas vandeniu ar kitu skysčiu
  • Kompiuterio dalyse susikaupė daug dulkių

Pastaroji problema dažnai ignoruojama vartotojų, tačiau jos nesprendžiant kompiuteris gali pradėti veikti lėtai, kaisti, strigti ar išsijunginėti. Kraštutiniu atveju viskas gali baigtis maitinimo bloko, procesoriaus ar vaizdo plokštės perkaitimu. Tokio gedimo remontas visada atsieina nemažą sumą pinigų, todėl patariame nedelsti ir kreiptis į mus (link to Kontaktai) .

Visoms prekėms ir atliktiems darbams suteikiame ilgalaikę garantiją.

Mūsų požiūris į darbą ir klientus

Savo prekėms ir paslaugoms taikome aukščiausius kokybės standartus, nes puikiai suprantame, jog tik nepriekaištingai atliktas darbas kuria gerą įmonės vardą. Mums svarbus klientų pasitikėjimas, todėl visada maloniai padedame išsirinkti naują kompiuterį ar jo komponentus pagal individualius poreikius.

Esame įsitikinę, kad gerbti reikia kiekvieną klientą. Puikiai suprantame, kad ne visi yra informacinių technologijų žinovai, tačiau tai nereiškia, kad bendraudami turime stengtis tuo pasinaudoti įsiūlydami tai, ko Jums galbūt visai nereikia. Todėl visiems klientams suprantamai paaiškiname apie kiekvieną prekės ar paslaugos detalę bei padedame išsirinkti optimalų sprendimą tik pilnai įsiklausę į Jūsų poreikius, kad ir kokie jie būtų: naujas nešiojamas kompiuteris, greitesnis procesorius ar tiesiog geriausia antivirusinė programa.

Kreipkitės į PCgames.lt (https://kompiuteriai.pcgames.lt/kompiuteriu-parduotuve-kontaktai/) ir kartu rasime geriausią sprendimą Jums.

Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis: 0.00 €
Peržiūrėti krepšelį